معاون سیاسی سپاه پاسداران با اشاره به اینکه خط قرمز ایران امنیت ملی است و نیروهای نظامی در این راستا حرکت می کنند، گفت: نتانیاهو باید تهدیدها و افکار خود در مورد ایران را بازنگری کند.

یدالله جوانی معاون سیاسی سپاه در گفتگو با خبرنگار سیاسی فرصت نیوز؛ در مورد واکنش نتانیاهو مبنی بر اینکه شعار مرگ بر اسرائیل روی موشک های سپاه تهدید عملی ایران محسوب می شود، گفت: نتانیاهو باید تهدیدها و افکار خود در مورد ایران را بازنگری کند. او باید پاسخ دهد که چرا از تروریست ها در سوریه و عراق حمایت کرده است. او باید پاسخگوی حوادث تروریستی در مجلس تهران، اهواز و در نقاط مختلف ایران باشد که چرا از اشرار حمایت می کند و خون بی‌گناهان را زمین می ریزد. فلذا اگر ایرانی ها از او متنفر هستند به همین دلیل است.

وی افزود: خط قرمز ایران امنیت ملی است و نیروهای نظامی در این راستا حرکت می کنند و بارها گفته اند منبع تهدید را فراموش نمی کنند. لذا هر کسی که امنیت ایران را تهدید کند با قاطعیت پاسخ می گیرد. اگر آن ها ادعا می کنند که ایران ما را تهدید می کند سخت در اشتباه هستند و باید رفتارها، اقدامات و ادبیات گذشته خود را بازنگری کنند. جمهوری اسلامی ایران رسما اعلام کرده که هر کشوری از جریان تروریستی حمایت کند پاسخ درخور و به هنگام خواهد گرفت. در نتیجه حرف های نتانیاهو در مورد شعار روی موشک ها، مظلوم نمایی است.

جوانی عنوان داشت: ما کمتر می بینیم که در جنگ ها و اقدامات تروریستی منطقه اسرائیل دخالت نداشته باشد و لذا اینگونه مظلوم نمایی ها بی نتیجه خواهد ماند و ایران هم تحت تاثیر این شیطنت های رسانه ای قرار نخواهد گرفت.