کارشناس مذهبی با تاکید اینکه چرا باید گلوی مردم را با گرانی دارو بفشاریم، عنوان داشت: آیا در این شرایط بد اجتماعی سوار شدن ماشین لاکچری و گرفتن مراسم عروسی چندصد میلیونی برخی آقازاده‌ها درست است؟ این آفت با روشن گری مطالبه مردمی حل می‌شود.

حجت الاسلام بی آزار تهرانی کارشناس مذهبی در گفتگو با خبرنگار فرهنگی فرصت نیوز با اشاره به مانور تجمل گرایی برخی آقازاده‌ها در فضای مجازی گفت: عده‌ای در کشور وجود دارند که نمی‌توانند این موضوعات را تبیین کنند. زیرا تجمل گرایی و اشرافی گری یکی از آفات انقلاب و مربوط به طاغوت است. تبعیض مقدمات فحشاء، اشرافی گری، فقر و فساد است.

وی افزود: کسی که با تلاش به جایی رسیده با کسی که بدون تلاش و پارتی به مسئولیتی رسیده باید تبعیض قائل شد. کسی که مسلط به قدرت و جایگاه در کشور بوده و بر اموال مردم و بیت المال دسترسی دارد نباید آن‌ها را به نفع شخصی خود استفاده کند، زیرا این یک جنایت و خیانت است.

حجت الاسلام بی آزار با اشاره به اینکه اگر کسی مسئولیتی در یک جامعه اسلامی به دست گرفته است باید از برخی مسائل و حاشیه‌ای که باعث بدبینی مردم شود دوری کند، مردم کشور در شرایط سخت و بحرانی قرار گرفته اند و مسئولین نباید با تدبیر نامناسب مانند گرفتن مالیات‌های بی دلیل که توسط شهرداری و شورای شهر انجام شده بر مردم فشار بیاورند.

این کارشناس مذهبی در پایان با تاکید اینکه چرا باید گلوی مردم را با گرانی دارو بفشاریم، عنوان داشت: آیا در این شرایط بد اجتماعی سوار شدن ماشین لاکچری و گرفتن مراسم عروسی چندصد میلیونی برخی آقازاده‌ها درست است؟ این آفت با روشن گری مطالبه مردمی حل می‌شود.